12 листопада 2024 року КВЦ «Парковий» став епіцентром інновацій та креативних ідей. На конференції СТАРТ від AIN та KAMA зустрілися інвестори, представники державного сектору, власники бізнесів і стартапів, креативні директори, розробники та дизайнери.

Більше деталей про захід і участь у ньому команди NetHunt — читайте в статті!

Дізнайтеся, як команда NetHunt розповідала відвідувачам стенда про автоматизацію бізнес-процесів за допомогою NetHunt CRM

Конференція СТАРТ — місце для нових знайомств, де мистецтво поєднується з технологіями, а бізнес — з креативністю

На конференції виступали найвпливовіші лідери думок: Сергій Притула, Дмитро Кулеба, Олексій Сай, Дмитро Шоломко, Олена Зубченко, Ілля Янков, Євген Клопотенко тощо. Вони розповідали, як інновації, креативність і сміливість допомагають досягати успіху навіть у кризові часи.

Одним із цікавих виступів конференції стала доповідь Дмитра Кулеби, колишнього міністра закордонних справ України.

«Дипломатія цифрового інтелекту — мистецтво чи утопія?»

Спікер порушив важливі питання, що стосуються впровадження ШІ у сферу міжнародних відносин. Зокрема:

  • Проблема месіанства
  • Сем Альтман, генеральний директор OpenAI, та інші засновники великих мовних моделей впевнені, що штучний інтелект розв’яже проблеми людства. Однак така віра у його всесильність призведе до масштабних і непередбачуваних проблем.

  • Регулювання штучного інтелекту
  • Штучний інтелект варто регулювати на міжнародному рівні. Його потенційну загрозу для світу можна порівняти з ядерною зброєю чи зміною клімату. Якщо ці процеси залишаться без належного контролю, наслідки будуть катастрофічними: війни, конфлікти, техногенні катастрофи. Це створить загрозу для стабільного розвитку, ведення бізнесу та звичного життя людей.

  • Нейтральність алгоритмів штучного інтелекту
  • Моделі штучного інтелекту можуть давати некоректні результати через вплив фейкової інформації. Адже ШІ аналізує масиви даних із відкритих джерел, серед яких можуть бути й маніпулятивні матеріали. Наприклад, російська пропаганда, активно поширює дезінформацію, викривляє результати пошуку.

Проте попри ці проблеми, існує успішний кейс використання штучного інтелекту — віртуальна речниця МЗС «Вікторія ШІ». Завдяки їй журналісти не чекають офіційного відеокоментаря 1-3 дні — тепер цей процес займає лише 1–3 години.

Також увага слухачів була прикута до ще однієї не менш корисної доповіді. Розповімо детальніше далі.

Панельна дискусія: «Інвестиції в часи невизначеності — мотивація, рецепти успіху»

Не менш важлива тема конференції, адже інвестиції в часи невизначеності — це перевірка на гнучкість, уміння адаптуватися до нових реалій.

Спікери наголошували на тому, що криза не лише створює перешкоди, а і стає рушієм розвитку, відкриває перспективи для венчурного капіталу. Ба більше, обговорювали питання адаптації бізнес-моделей стартапів до глобального ринку та залучення іноземних партнерів.

Еля Чеченєва, партнерка венчурного фонду D3, наголосила, що головне завдання бізнесу — довести іноземним інвесторам, що Україна — перспективна країна для вкладень, де можна не лише заробляти, а й розробляти якісні продукти.

Місія команди NetHunt на конференції СТАРТ

​​Команда NetHunt долучилася до заходу не просто так, а з важливою метою — переконати відвідувачів стенда, що можливо звільнити команду від рутинних завдань і тим самим покращити ключові бізнес-показники та продуктивність колег. Для цього достатньо делегувати їх сучасній CRM-системі — NetHunt CRM!

Відвідувачі конференції з перших вуст дізналися про те, що NetHunt CRM має потужний функціонал автоматизації бізнес-процесів, завдяки якому можна:

  • Створювати заявки з різних джерел (сайтів, листів, месенджерів, дзвінків) та обробляти їх за одним сценарієм.
  • Розподіляти заявки рівномірно між фахівцями з продажу та додавати їх у воронку продажів.
  • Оновлювати статуси угод, надсилати нагадування та призначати актуальні завдання для кожного етапу воронки.
  • Відстежувати відкриття листів або переходи за посиланнями.
  • Підігрівати лідів за допомогою ланцюжків автоматичних і персоналізованих листів.
Стенд NetHunt CRM на конференції СТАРТ
Стенд NetHunt CRM на конференції СТАРТ

Гості стенда отримали подарунки на згадку про зустріч з експертами NetHunt, а нам особливо приємно було побачити партнерів, клієнтів і обговорити їхні успіхи та подальшу співпрацю!

Подарунки для відвідувачів стенда NetHunt CRM
Подарунки для відвідувачів стенда NetHunt CRM

«Радий відзначити, що на заході я побачив багато юних учасників. Це чудово, адже бізнес стає цікавим не лише для досвідчених професіоналів, а і для молоді, яка захоплюється новими ідеями та прагне розвивати власні проєкти.

Сьогодні звучало й чимало розмов про стартапи, інтеграцію зі штучним інтелектом та автоматизацію процесів. Проте, коли йдеться про ефективне управління бізнесом, важливо пам’ятати: усе це потрібно автоматизувати, стандартизувати та об’єднати в єдиній системі. І саме для цього існує NetHunt CRM!».

Дмитро Тянулін, керівник українського регіону NetHunt CRM

Команда NetHunt висловлює подяку організаторам конференції СТАРТ. Нам було цікаво послухати доповіді спікерів, дізнатися про нові тенденції та можливості для розвитку бізнесу в часи турбулентності.

Ба більше, ми цінуємо можливість поділитися своїм досвідом, розповісти про переваги автоматизації бізнес-процесів та презентувати продукт компанії NetHunt CRM — надійну CRM-систему для управління продажами, проєктами і командою!

Підготуйте компанію до викликів сучасності — автоматизуйте бізнес-процеси з NetHunt CRM!

Зміст