Ми —
NetHunt CRM

Ми — поєднання потужного продукту та виняткових людей, які його створюють.

NetHunt team
1
2
3
4
5
10
11
12
13
14

CRM, яка працює там,
де і ви

Починаючи з 2016, ми прагнемо підвищити вашу продуктивність і збалансувати ваш робочий час.

Ідея 'CRM усюди' полягає у тому, що CRM має працювати навколо вас та ваших потреб, а не навпаки. Ми зміцнюємо продукти та сервіси, до яких ви звикли. Тільки-но уявіть: потужна CRM поруч із вашими імейлами та чатами в соціальних мережах; календарем та бізнес-аналітикою.

Andrei Petrik
Андрій Петрик,
Генеральний директор та співзасновник NetHunt CRM

Цінності NetHunt CRM

Про що ми; що робить нас нами.

Змістовні стосунки

Змістовні стосунки

Спочатку відносини, і лише потім бізнес. Кожен користувач продукту — це, насамперед, члени нашої великої NetHunt CRM родини, а вже потім клієнт.

Політика відчинених дверей

Політика відчинених дверей

Чудові продукти починаються зі змістовних розмов. Ми завжди відкриті до пропозицій та ідей як від клієнтів, так і від команди.

Фокус на клієнті

Фокус на клієнті

Ми прагнемо задовольнити кожен запит кожного клієнта, щоб усім було зручно користуватися NetHunt CRM і отримувати від неї максимальну користь.

Високі стандарти

Високі стандарти

Ми постійно ставимо планку все вище та вище, виходячи з нашої зони комфорту. Наше гасло: "зроби круто, а потім перероби, щоб було ще краще!"

Абсолютна прозорість

Абсолютна прозорість

Все на виду: ми завжди чесні та відкриті. Ніяких прихованих платежів, неоголошених змін у продукті тощо. Ви ставите запитання — ми на них відповідаєм.

Неймовірна пристрасть до діла

Неймовірна пристрасть до діла

Ми віримо у себе, те, що ми робимо, і те, як ми це робимо. Кожен день у команді NetHunt CRM характеризується жагою зробити продукт ще кращим, а ваше життя — хоч трохи простішим.

Зустрічайте нашу команду

Талант перемагає в іграх, але командна робота та інтелект виграють чемпіонати.

Андрій Петрик photo

Андрій привносить у розробку NetHunt CRM понад 15 років досвіду у сфері ІТ, жаги до інновацій та ноу-хау. Раніше він впроваджував CRM-рішення для великих корпорацій. Він і є NetHunt CRM.

Андрій Петрик

Генеральний директор та співзасновник

Ольга Петрик photo

Ольга розпочала свою історію з NetHunt в якості директора з маркетингу. Сьогодні вона поєднує свою маркетингову експертизу із відмінним знанням продукту, щоб ростити NetHunt. Ви читаєте цей текст через неї.

Ольга Петрик

Голова відділу розвитку

Віктор Іринюк photo

Віктор керується жагою до максимальної юзабіліті NetHunt CRM та її ідеальної відповідності ринку та очікуванням користувачів. Завдяки абсолютній свободі експериментів у нього це гарно виходить!

Віктор Іринюк

Продакт-менеджер

Анастасія Таценко photo

Анастасія — серденько нашої компанії і перший член команди Customer Success. Разом із своїми підопічними, вона гарантує, що кожен клієнт отримає винятковий досвід роботи з нашим брендом і продуктом.

Анастасія Таценко

Директор по роботі із клієнтами

Анна Позняк photo

Наш персональний генератор ідей на мільйон, Анна ніколи не сидить без діла. Вона — голос NetHunt CRM, що звучить через кожну нашу маркетингову кампанію, кожен лендінг та кожен пост у соціальних мережах.

Анна Позняк

Директор з маркетингу

Анна Жмакіна photo

Протягом одного дзвінка, Анна розбере по цеглинкам ваші бізнес-процеси та заново перебудує їх в NetHunt CRM. Вона буде вашим рятівником від нудних, рутинних процесів. Вона — чарівниця, яка вивільнить вам трохи часу на обід та розваги.

Анна Жмакіна

Керівник відділу підтримки

Артур Морщакін photo

Артур має неабиякий досвід у створенні оперативних, надійних CRM-рішень, що відповідають високим стандартам. Він — гарантія надійності та стабільності NetHunt CRM.

Артур Морщакін

Full-stack розробник

Євгеній Пермінов photo

Завдяки Жені функціонал NetHunt CRM розширюється не по дням, а по годинам, адже він — супер талановитий розробник з хистом до інтеграцій будь-якої складності.

Євгеній Пермінов

Full-stack розробник

Станіслав Чернов photo

Всього за тиждень після приєднання до команди NetHunt Стас показав нам прототип довгоочікуваної функції. Його розробки сподобаються вам так само, як він подобається нам. Дуже. А ще Стас не любить фотографуватись.

Станіслав Чернов

Back-end розробник

Дмитро Граков photo

Чекаєте на зарплатню? Дзвоніть Дімі. Питання щодо податків? Дзвоніть Дімі! Готуєте вечірку? Дзвоніть дімі! Не можете потрапити до офісу? Дзвоніть Дімі! Треба просто з кимось поговорити? Ви знаєте, що робити! Діма — наш на всі руки майстер, і ми безмежно його за це любимо.

Дмитро Граков

Операційний менеджер

Дмитро Зарічняк photo

Дмитро відповідає за довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Допомагає їм в налаштуванні системи та отримання максимальної користі для бізнесу від NetHunt CRM.

Дмитро Зарічняк

Менеджер з продажу

Влад Артюх photo

У Влада є свій бар і це, в принципі, все, що вам потрібно знати до того, як ви вийдете з ним на дзвінок. А, ну, хіба що ще те, що він з легкістю побудує су-у-упер складний автоматизований процес для вас. Він в цьому кращий!

Влад Артюх

Менеджер відділу підтримки

Олександр Янішевський photo

Олександр — знавець NetHunt CRM, який допомагає користувачам системи по максимуму реалізовувати свої бізнес-запити. Він із головою занурюється у процеси компаній-клієнтів та допомагає їм налаштувати NetHunt CRM таким чином, щоб досягти всі цілі.

Олександр Янішевський

Менеджер відділу підтримки

Юлія Музичка photo

Юлія — справжній діамант у нашій команді Customer Success. Вона стукатиметься у приватні повідомлення розробників рівно стільки разів, скільки потрібно, щоб NetHunt CRM функціонально задовольнила ваші потреби та відповідала вашим очікуванням.

Юлія Музичка

Менеджер відділу підтримки

Ксенія Черняєва photo

Міс екстраверт у команді, Ксенія має майже всі контакти у галузі та за її межами. Її головне завдання — зробити так, щоб NetHunt побачили та почули, і оскільки ви це читаєте — вона чудово впоралася з цим!

Ксенія Черняєва

PR Manager

Валерія Каковкіна photo

Думаєте, що написати 6000 слів на одну нескладну тему — нереально? Тільки не для Лєри. Завдяки її креативності, снаги до експериментів та свіжим ідеям, вона потроху революціонує маркетинг.

Валерія Каковкіна

Контент-менеджер

Юлія Бурик photo

Ми іноді думаємо, що у Юлі якісь чарівні окуляри, бо як ще пояснити таку концентрацію креативності та уваги до деталей в одній людині. Ну хіба можна створювати щось настільки круте настільки регулярно?! Питати ми її, звісно, не будемо — не хочемо руйнувати магію.

Юлія Бурик

Маркетинг дизайнер

Світлана Цуприк photo

Світлана — наша королева кодінга, яка пильнує за тим, щоб все-все-все на сайті та у блозі працювало, як треба. А на мітингах вона дбає про те, щоб всі ми були у доброму настрої — Свєта кльово жартує!

Світлана Цуприк

Маркетинг Front-end розробник

Хочете допомогти побудувати майбутнє NetHunt CRM?

Дивіться наші вакансії

NetHunt
у цифрах

2016

Рік заснування

10K+

Активних клієнтів

4.7/5

Оцінка на G2.com

Ми створюємо…

Потужний продукт! І ми пишаємося нашими визнаннями:

Познайомтеся з нами поближче

Оновлення CRM
та новини компанії

Все-все-все про новий функціонал та покращення NetHunt CRM

team photo
Читати новини

Маєте запитання,
пропозиції чи ідеї?

Ми із задоволенням їх послухаємо!

our team photo
Зв’яжіться з нами

Хочете розповісти
про NetHunt CRM?

Ось наші найактуальніші скріншоти, лого та тексти.

Anna`s photo
Завантажити Медіакіт

Де ми знаходимося

Історія NetHunt CRM розпочалася у Києві, де й продовжується сьогодні. Ми горді називати себе українською компанією, і ми пишаємося тим, що представляємо нашу країну на світовій арені. Якщо ви коли-небудь проходитиме повз нашого чудового офісу на мальовничих схилах Дніпра ака Воздвиженка, обов’язково завітайте на каву! Ми будемо раді вас бачити!

651 N Broad St, Suite 206
Middletown, DE 19709
Вул. Гончарна, 20,
Київ, Україна, 01025

Приєднуйтесь до нас!

Як справжні друзі у 21 сторіччі, давайте фолловити одне одного у соціальних мережах. Лайкайте, коментуйте, шерте з контактами або… просто читайте нас!

Зв'яжіться з нами

Дякуємо,
що звернулися!

Ми незабаром зв’яжемося з вами стосовно вашого запиту.

Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie. Про політику конфіденційності.

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит і скоро зв’яжемося з вами.