Ми —
NetHunt CRM

Ми — поєднання потужного продукту та виняткових людей, які його створюють.

NetHunt team
1
2
3
4
5
10
11
12
13
14

CRM, яка працює там,
де і ви

Починаючи з 2016, ми прагнемо підвищити вашу продуктивність і збалансувати ваш робочий час.

Ідея 'CRM усюди' полягає у тому, що CRM має працювати навколо вас та ваших потреб, а не навпаки. Ми зміцнюємо продукти та сервіси, до яких ви звикли. Тільки-но уявіть: потужна CRM поруч із вашими імейлами та чатами в соціальних мережах; календарем та бізнес-аналітикою.

Andrei Petrik
Андрій Петрик,
Генеральний директор та співзасновник NetHunt CRM

Цінності NetHunt CRM

Про що ми; що робить нас нами.

Змістовні стосунки

Змістовні стосунки

Спочатку відносини, і лише потім бізнес. Кожен користувач продукту — це, насамперед, члени нашої великої NetHunt CRM родини, а вже потім клієнт.

Політика відчинених дверей

Політика відчинених дверей

Чудові продукти починаються зі змістовних розмов. Ми завжди відкриті до пропозицій та ідей як від клієнтів, так і від команди.

Фокус на клієнті

Фокус на клієнті

Ми прагнемо задовольнити кожен запит кожного клієнта, щоб усім було зручно користуватися NetHunt CRM і отримувати від неї максимальну користь.

Високі стандарти

Високі стандарти

Ми постійно ставимо планку все вище та вище, виходячи з нашої зони комфорту. Наше гасло: "зроби круто, а потім перероби, щоб було ще краще!"

Абсолютна прозорість

Абсолютна прозорість

Все на виду: ми завжди чесні та відкриті. Ніяких прихованих платежів, неоголошених змін у продукті тощо. Ви ставите запитання — ми на них відповідаєм.

Неймовірна пристрасть до діла

Неймовірна пристрасть до діла

Ми віримо у себе, те, що ми робимо, і те, як ми це робимо. Кожен день у команді NetHunt CRM характеризується жагою зробити продукт ще кращим, а ваше життя — хоч трохи простішим.

Зустрічайте нашу команду

Талант перемагає в іграх, але командна робота та інтелект виграють чемпіонати.

Андрій Петрик photo

Андрій привносить у розробку NetHunt CRM понад 15 років досвіду у сфері ІТ, жаги до інновацій та ноу-хау. Раніше він впроваджував CRM-рішення для великих корпорацій. Він і є NetHunt CRM.

Андрій Петрик

Генеральний директор та співзасновник

Ольга Петрик photo

Ольга розпочала свою історію з NetHunt в якості директора з маркетингу. Сьогодні вона поєднує свою маркетингову експертизу із відмінним знанням продукту, щоб ростити NetHunt. Ви читаєте цей текст через неї.

Ольга Петрик

Голова відділу розвитку

Віктор Іринюк photo

Віктор керується жагою до максимальної юзабіліті NetHunt CRM та її ідеальної відповідності ринку та очікуванням користувачів. Завдяки абсолютній свободі експериментів у нього це гарно виходить!

Віктор Іринюк

Продакт-менеджер

Анастасія Таценко photo

Анастасія — серденько нашої компанії і перший член команди Customer Success. Разом із своїми підопічними, вона гарантує, що кожен клієнт отримає винятковий досвід роботи з нашим брендом і продуктом.

Анастасія Таценко

Директор по роботі із клієнтами

Анна Позняк photo

Наш персональний генератор ідей на мільйон, Анна ніколи не сидить без діла. Вона — голос NetHunt CRM, що звучить через кожну нашу маркетингову кампанію, кожен лендінг та кожен пост у соціальних мережах.

Анна Позняк

Директор з маркетингу

Анна Жмакіна photo

Протягом одного дзвінка, Анна розбере по цеглинкам ваші бізнес-процеси та заново перебудує їх в NetHunt CRM. Вона буде вашим рятівником від нудних, рутинних процесів. Вона — чарівниця, яка вивільнить вам трохи часу на обід та розваги.

Анна Жмакіна

Керівник відділу підтримки

Артур Морщакін photo

Артур має неабиякий досвід у створенні оперативних, надійних CRM-рішень, що відповідають високим стандартам. Він — гарантія надійності та стабільності NetHunt CRM.

Артур Морщакін

Full-stack розробник

Євгеній Пермінов photo

Завдяки Жені функціонал NetHunt CRM розширюється не по дням, а по годинам, адже він — супер талановитий розробник з хистом до інтеграцій будь-якої складності.

Євгеній Пермінов

Full-stack розробник

Дмитро Зарічняк photo

Дмитро відповідає за довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Допомагає їм в налаштуванні системи та отримання максимальної користі для бізнесу від NetHunt CRM.

Дмитро Зарічняк

Менеджер з продажу

Влад Артюх photo

У Влада є свій бар і це, в принципі, все, що вам потрібно знати до того, як ви вийдете з ним на дзвінок. А, ну, хіба що ще те, що він з легкістю побудує су-у-упер складний автоматизований процес для вас. Він в цьому кращий!

Влад Артюх

Менеджер відділу підтримки

Олександр Янішевський photo

Олександр — знавець NetHunt CRM, який допомагає користувачам системи по максимуму реалізовувати свої бізнес-запити. Він із головою занурюється у процеси компаній-клієнтів та допомагає їм налаштувати NetHunt CRM таким чином, щоб досягти всі цілі.

Олександр Янішевський

Менеджер відділу підтримки

Юлія Музичка photo

Юлія — справжній діамант у нашій команді Customer Success. Вона стукатиметься у приватні повідомлення розробників рівно стільки разів, скільки потрібно, щоб NetHunt CRM функціонально задовольнила ваші потреби та відповідала вашим очікуванням.

Юлія Музичка

Менеджер відділу підтримки

Кирило Алексєєнко photo

Спочатку Кирило був користувачем NetHunt CRM, який налаштовував систему під процеси своєї компанії. І так вона йому сподобалась, що він перетворився на справжнього експерта NetHunt CRM, і тепер допомагає впроваджувати СRM вже в якості нашого штатного менеджера відділу підтримки.

Кирило Алексєєнко

Менеджер відділу підтримки

Дмитро Тянулін photo

Перемовник за покликанням, Діма переконає вас у чому завгодно за помахом руки. Він завжди не проти побалакти — чи то з клієнтами щодо їхнього досвіду використання NetHunt CRM та проблем, які їм потрібно вирішити, чи то з колегами в офісі — про все, що завгодно!

Дмитро Тянулін

Менеджер відділу підтримки

Людмила Філіпчук photo

Люда — найвідданіший прихильник наших клієнтів. Вона завжди готова допомогти вирішити проблему, налаштувати систему під запити клієнта чи просто переконатися в тому, що клієнту вдається досягти всього, чого вони хотіли досягти із NetHunt CRM.

Людмила Філіпчук

Менеджер відділу підтримки

Олена Кащенко photo

Олена — перша людина, з якою знайомляться майбутні члени NetHunt CRM, тож можна сміливо сказати, що вона — обличчя компанії. Дружелюбна, завжди готова допомогти із будь-яким питанням та супер проактивна, Олена відповідає за те, щоб всім у команді працювалося комфортно.

Олена Кащенко

People Partner Менеджер

Валерія Каковкіна photo

Як справжня мама контенту в NetHunt CRM, Лєра слідкує за тим, щоб всі маркетингові комунікації NetHunt CRM звучали круто! Вона приклала руку до буквально всього текстового контенту, який ви бачите на сторінках компанії — чи то написавши його сама, чи то залишивши правки у документах інших.

Валерія Каковкіна

Керівник відділу контент-маркетингу

Кірілл Скуріхін photo

Незалежно від того, які неймовірні ідеї з'являються у нашого відділу маркетингу, Кірілл завжди знайде правильні слова, щоб розповісти про них світові. Кірілл тримає руку на пульсі всіх новинок у світі технологій, і першим розповідає команді про них, щоб ми всі могли оптимізувати нашу маркетингову рутину.

Кірілл Скуріхін

Копірайтер

Юлія Бурик photo

Ми іноді думаємо, що у Юлі якісь чарівні окуляри, бо як ще пояснити таку концентрацію креативності та уваги до деталей в одній людині. Ну хіба можна створювати щось настільки круте настільки регулярно?! Питати ми її, звісно, не будемо — не хочемо руйнувати магію.

Юлія Бурик

Маркетинг дизайнер

Наталія Матвієнко photo

Наталя — справжній професіонал у справах фронт-енду. Щойно доєднавшись до команди, вона буквально за тиждень написала (мовою HTML!) декілька десятків сторінок на сайті NetHunt CRM, і з тих пир пильнує, щоб все виглядало добре і вантажилось швидко.

Наталія Матвієнко

Маркетинг Front-end розробник

Хочете допомогти побудувати майбутнє NetHunt CRM?

Дивіться наші вакансії

NetHunt
у цифрах

2016

Рік заснування

10K+

Активних клієнтів

4.7/5

Оцінка на G2.com

Ми створюємо…

Потужний продукт! І ми пишаємося нашими визнаннями:

Познайомтеся з нами поближче

Оновлення CRM
та новини компанії

Все-все-все про новий функціонал та покращення NetHunt CRM

team photo
Читати новини

Маєте запитання,
пропозиції чи ідеї?

Ми із задоволенням їх послухаємо!

our team photo
Зв’яжіться з нами

Хочете розповісти
про NetHunt CRM?

Ось наші найактуальніші скріншоти, лого та тексти.

Anna`s photo
Завантажити Медіакіт

Де ми знаходимося

Історія NetHunt CRM розпочалася у Києві, де й продовжується сьогодні. Ми горді називати себе українською компанією, і ми пишаємося тим, що представляємо нашу країну на світовій арені. Якщо ви коли-небудь проходитиме повз нашого чудового офісу на мальовничих схилах Дніпра ака Воздвиженка, обов’язково завітайте на каву! Ми будемо раді вас бачити!

651 N Broad St, Suite 206
Middletown, DE 19709
Вул. Гончарна, 20,
Київ, Україна, 01025

Приєднуйтесь до нас!

Як справжні друзі у 21 сторіччі, давайте фолловити одне одного у соціальних мережах. Лайкайте, коментуйте, шерте з контактами або… просто читайте нас!

Зв'яжіться з нами

Дякуємо,
що звернулися!

Ми незабаром зв’яжемося з вами стосовно вашого запиту.

Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie. Про політику конфіденційності.

Вебінар

30 квітня

Як збирати чати та заявки з усіх месенджерів у єдиній системі

Зареєструватись

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит і скоро зв’яжемося з вами.