В умовах зростаючої конкуренції та мінливого ринкового середовища, перед підприємцями стоїть важливе завдання — забезпечити якісну взаємодію зі споживачами продуктів або послуг компанії. Від відстеження контактів до надання персоналізованованого обслуговування — цей шлях вимагає неабиякої пильності до деталей. Особливо, якщо бізнес росте та збільшує свою клієнтську базу.

Саме тут на допомогу приходить CRM-система. Вона стає незамінним помічником для централізованого зберігання інформації, автоматизації бізнес-процесів, організації та аналізу даних, призначення та керування завданнями. Завдяки впровадженню CRM-рішення, ви зможете не лише ефективно управляти контактами, але і отримувати цінні аналітичні дані для підтримки та подальшого розвитку малого бізнесу.

Незалежно від того, чи ви тільки розпочинаєте свій шлях у сфері підприємництва, чи вже маєте певний досвід, ця стаття допоможе вам розібратися в основних перевагах, нюансах вибору і впровадження CRM-системи для досягнення нових висот у бізнесі.

Що таке CRM-cистема?

Система управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM, CRM-система, скорочення від англ. Customer Relationship Management) — програмне забезпечення, що сприяє автоматизації рутинних завдань, ефективній організації та оптимізації взаємодії між компанією та її клієнтами (замовниками).

Основна мета CRM-рішення полягає у зберіганні, обробці та аналізі інформації про потенційних і наявних клієнтів, структуризації бази контактів, відстеженні перебігу угод і результативності маркетингових кампаній, спрощеному введенню звітності та котролю продуктивності команди.

Незалежно від того, чи ви розглядаєте CRM-систему для малого бізнесу, чи для сталої корпорації, важливо, щоб обране рішення відповідало особливостям вашого сегменту та сприяло досягненню цілей компанії.

І не забувайте, що успішне впровадження CRM-системи вимагає не лише якісної технологічної інтеграції, а й залучення та адаптації колег до нового робочого середовища.  

Чому CRM-система краще, ніж таблиці та блокноти?

Уявіть, що ви — капітан сучасного корабля бізнесу, який мандрує хвилями ринкової конкуренції. Ви, як очільник судна, можете взяти на борт старовинний традиційний компас і карту. Втім, це призведе неточних розрахунків, незапланованих зупинок і затримок. З іншого боку, ви можете зробити вибір на користь передової навігаційної системи, яка дозволить точно визначити геолокацію, спланувати оптимальний маршрут і уникнути небезпек.

Таку ж аналогію доцільно провести і в управлінні бізнесом. Ніхто не забороняє вам обрати традиційні методи ведення справ і використовувати Excel-таблиці, Google Spreadsheets або фіксувати деталі перемовин у записнику. Але такий підхід до керування бізнесом тягне за собою кілька недоліків:

Менеджери з продажу не зможуть відслідкувати повну історію попередньої взаємодії з клієнтами. Це призведе до неефективного управління продажами, невчасної обробки угод і сповільнить процес обслуговування клієнтів.

Вразливість до одруків. Ручне введення даних підвищує ризик помилок, таких як неправильне введення інформації, що спричинить непорозуміння між фахівцем і клієнтом, призведе до прийняття хибних рішень.

Такі примітивні інструменти не передбачають централізованого зберігання даних. Інформація буде розсіяна по декількох файлових системах або навіть пристроях. Це викличе проблеми з доступом до даних для всіх членів команди. Особливо, якщо робочі процеси делеговано різним фахівцям або відділам компанії.

Втрата потенційних можливостей. Відсутність автоматичного відстеження бізнес-процесів сприятиме пропуску потенційних можливостей для продажу або покращення взаємодії з клієнтами.

Складність масштабування. З розвитком бізнесу, об'єм даних буде постійно  збільшуватися. Значить і введення інформації вручну стане дедалі складнішим процесом.

Саме тому доцільно розглянути перехід на CRM-cистему, яка виходить далеко за межі простого збереження інформації і пропонує наступні переваги:

Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Зазвичай, у таблицях інформація зберігається в окремих стовпцях. Наприкінці насиченого робочого дня, від різнокольорових міток у рядках, у фахівців може з'явитися банальна втома і дискомфорт у очах, а дані почнуть зливатися разом.

У CRM-системі все навпаки — інформація представлена у форматах карток, іконок, графіків, а непотрібні дані легко приховати або видалити.

Відсутність дублікатів інформації. Використовуючи таблиці для ведення справ клієнтів, кількість файлів і аркушів буде збільшуватися з кожним днем. В одному документі — контакти, в наступному — запити, на які потрібно відповісти, а в третьому — закриті угоди. Таке розподілення даних може призвести до плутанині і небажаних повторів. Наприклад, одного і того ж клієнта, можна занести до таблиці під різними підписами: «Іванова Анна», «Іванова А.», «Аня Іванова» або просто «Аня».

У CRM-системі дублювання інформації виключено за рахунок продуманої архітектури програмного забезпечення. Частина даних заповнюється і актуалізується автоматично. Відомості про успішні продажі та поточні угоди пов'язані з конкретним клієнтом, і їх легко відстежити та зручно переглянути.

Мінімізація ручного вводу даних. Замість того, щоб витрачати час на рутинні операції фахівці зосередяться на більш цінних завданнях, таких як аналіз даних, розвиток стратегій залучення клієнтів і підвищення їхньої лояльності.

Ефективне управління продажами. CRM-системи дозволяють відстежувати стан угод, контролювати воронку продажів та ідентифікувати можливі бар'єри під час комунікації з клієнтами.

Підвищення якості обслуговування клієнтів. Зручний доступ до повної історії взаємодії з клієнтом дозволяє швидко реагувати на потреби та запити людей.

Враховуючи перелічені переваги, витрати на впровадження CRM-системи стають не лише раціональним, але й надзвичайно перспективним рішенням для малих компаній. Ця інвестиція відкриває широкі можливості для ефективного управління клієнтськими взаєминами та забезпечує стійке зростання бізнесу.

Чому малому бізнесу варто розглянути впровадження CRM-системи?

Дійсно, питання щодо необхідності впровадження CRM-системи для малих бізнесів викликає різні думки та дискусії. Деякі підприємці стверджують, що цей крок потребує занадто багато витрат і зусиль. Втім, зростаюча кількість CRM-платформ пропонує доступні тарифні плани без значних фінансових вкладень на початковому етапі. Тому, ви можете розпочати з впровадження тих функцій системи, які потрібні вашому бізнесу тут і зараз.

Інші ж, бізнесмени вважають, що відсутність великої кількості клієнтів — недостатня підстава для використання інноваційного програмного забезпечення. Це оманлива думка. У такому випадку все навпаки. Якщо бізнес поки що має обмежену клієнтську базу, то особливо важливо зосередитися на утриманні поточних замовників.

Зрештою, у світі, де технологічна революція стає нормою, малі підприємства просто не можуть ігнорувати впровадження CRM-систем. Повторимося — ця інновація вже давно не є привілеєм лише великих корпорацій. CRM-системи стали не просто інструментом, а стратегічним ресурсом, який може:

Поліпшити процес обслуговування клієнтів

Сучасне програмне забезпечення для управління відносинами з клієнтами (CRM) має безліч функцій, але його головна перевага залишається незмінною — вдосконалення взаємодії між бізнесом і замовниками. CRM керує вашою клієнтською базою та збирає важливу інформацію про людей — їх демографічні дані, історію покупок, попередні спілкування з менеджерами. Потім ці дані стають доступними для будь-якого фахівця вашої компанії. Завдяки легкому доступу до релевантної інформації, колеги можуть оперативно відповідати на запити клієнтів, адаптувати свої підходи під їхні потреби та виявляти більший інтерес до їх побажань. Це дозволяє створити індивідуальний підхід до кожного клієнта, що призводить до більш глибоких та довготривалих взаємин.

Крім того, якщо клієнти відчувають, що їх потреби та побажання враховуються, це гарантує підвищення рівня їх задоволеності і збільшує вірогідність повторних покупок.

Збирати та організовувати дані клієнтів

Завдяки централізованому підходу до обробки інформації, ви забудете про необхідність копатися в тисячах файлів і документів, щоб знайти, наприклад, контекст попередніх розмов. Все відображатиметься у електронній поштовій скриньці або на інформаційній панелі, прямо перед вашими очима.

Збільшити прозорість робочих процесів

Уявімо, що компанія розробляє новий продукт. Відділ маркетингу збирає інформацію про цільову аудиторію — їх побажання, очікування, вподобання тощо. Завдяки CRM-системі, ці дані зберігаються на спільній платформі, до якої мають доступ усі, хто залучений до процесу. Наприклад, фахівці з відділу розробки та дизайну розумітимуть, на яку цільову аудиторію розраховано продукт, які саме вимоги висунули клієнти, і, врешті-решт, реалізують ідею, що відповідатиме заявленим вимогам.

Після завершення етапи розробки, відділ продажів може звернутися до тієї ж самої CRM-систем з метою відстеження поточних активностей і попередніх інтеракцій клієнтів із компанією. І так абсолютно всі відділи можуть взаємодіяти на цій спільній платформі, обмінюватися ідеями, коментарями та відгуками.

В результаті, це сприятиме злагодженій роботі всієї команди і покращенню внутрішньої комунікації один із одним. Співробітники компанії матимуть доступ до актуальних даних (що також важливо), спостерігатимуть, як саме їх дії впливають на інші відділи та проєкт загалом.

Запускати успішні email-кампанії

За даними Hubspot, 93% B2B-маркетологів використовують електронні листи для обміну контентом, а 59% з них кажуть, що саме вони забезпечують найбільший рівень повернення інвестицій (ROI).

Власне тому, email-маркетинг відзначається не лише ефективністю, але й можливістю масштабування, що особливо корисно для малого бізнесу. Оскільки такий підхід може забезпечити генерацію потенційних клієнтів. Однак, якщо ви не використовуєте правильне програмне забезпечення для покращення електронних листів та налаштування масових розсилок, то даремно витрачаєте свій час та зусилля.

Завдяки CRM-системі у вас є можливість:

 • збирати та сегментувати імейли для організації цільових розсилок;
 • створювати та керувати списками розсилки;
 • надсилати персоналізовані імейли сотням людей одночасно;
 • зберігати шаблони листів та ділитися ними зі своєю командою;
 • уникати потрапляння листів до спаму в папках одержувачів;
 • налаштувати автоматизовані тригерні розсилки.

Сприяти оптимізації процесу продажів

Завдяки використанню CRM-системи можна створити візуальну модель воронки продажу — потужний інструмент, який дозволяє контролювати кожен етап взаємодії з клієнтом — із моменту першого контакту до укладення угоди. Такий підхід дозволяє компаніям вчасно виявляти і усувати недоліки, які можуть уповільнювати або перешкоджати підписанню успішних угод.

Отже, під час налаштування воронки продажів, ви фактично формуєте своєрідний поступовий план подальших дій для фахівців. У свою чергу, керівники з продажу можуть використовувати візуальну схему для керування, відстеження та контролю перебігу кожної угоди.

Надавати точну звітність про продажі

Для малого підприємства важливо точно відстежувати хід продажів, щоб належним чином адаптувати маркетингові стратегії та запобігти можливим невдачам. Однак, написання звітності продажів може стати часозатратною задачею, якщо робити це вручну. До того ж, людські помилки можуть вплинути на точність даних.

CRM-система допомагає вирішити ці проблеми, автоматизуючи процес створення різних звітів про продажі, наприклад:

 • звіт по воронці продажів, який дозволяє побачити, як на якому з етапів зараз знаходиться клієнт;
 • звіт про ефективність продажів, який демонструє, наскільки добре працюють менеджери з продажу з огляду на кількість вже підписаних угод;
 • звіт про ймовірність успіху, який допомагає оцінити можливості досягнення цілей продажу при поточних зусиллях команди;
 • звіт про активність відділу продажу, який відображає, чи дотримуються менеджери з продажу запланованої кількості дзвінків, зустрічей та інших заходів для досягнення цілей продажу;
 • звіт про аналіз джерел потенційних клієнтів, який ідентифікує найефективніші джерела генерації потенційних клієнтів для вашого бізнесу.

Запобігти втраті потенційних клієнтів

Припустимо, що існує компанія, яка продає програмне забезпечення для управління бізнес-процесами. За допомогою CRM-системи, фахівці відстежують усі взаємодії з потенційними клієнтами, включаючи відкриття листів, відвідування веб-сайту та демонстрації продукту.

В одному з випадків, система помічає, що після демонстрації продукту клієнт перестав проявляти активність. Це може бути ознакою зниження інтересу або незадоволення. Система автоматично сповіщає менеджера, який комунікував з цим клієнтом раніше. Фахівець використовує цю інформацію, щоб особисто зв'язатися з клієнтом, вирішити питання та подолати можливі перешкоди.

Покращити сегментацію клієнтів


CRM-система дозволяє покращити сегментацію клієнтів шляхом збору, аналізу та використання даних про клієнтів. Завдяки цим можливостям, компанії можуть більш точно і ефективно поділити свою клієнтську базу на різні групи зі спільними характеристиками, інтересами та потребами.

Зібрані дані допомагають компанії створити більш деталізовані профілі клієнтів і визначити, яким чином краще за все обслуговувати кожен сегмент, і збільшувати шанси на успіх.

Важливі функції CRM для малого бізнесу

Під час вибору CRM-системи для малого бізнесу, важливо акцентувати увагу на конкретних функціях, які принесуть максимальну користь компанії. У цьому контексті, наступні можливості можуть виявитися особливо цінними і сприятимуть зростанню вашого підприємства:

Безболісний імпорт бази даних

Запамятайте: чим простіше та швидше ви зможете перенести клієтську базу до CRM-cистеми, тим результативнішою буде ваша подальша робота з програмним забезпеченням. Обирайте CRM-систему, яка здатна автоматично інтегрувати дані про клієнтів з різних джерел, таких як таблиці, електронна пошта тощо. Так вам вдасться значно зекономити свій час та зусилля на ручне перенесення інформації, а також забезпечить точність і цілісність даних.

Зручний інтерфейс

Сучасні мінімалістичні та добре продумані інтерфейси дозволяють користувачам швидко орієнтуватися в системі, знаходити потрібні функції та виконувати завдання без зайвих труднощів. Тому, перед покупою СРМ-системи, спробуйте демонстраційну версію продукту, щоб зрозуміти, як швидко ви адаптуєтеся до системи.

Управління контактами

Ключова функція в арсеналі управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), яка надає можливість створювати, зберігати, відстежувати та структурувати інформацію про ваших потенційних, поточних та майбутніх клієнтів. Ці дані включають в себе імена, адреси, контактні номери, акаунти в соціальних мережах, посади та іншу детальну інформацію про замовників.

Функція управління контактами особливо корисна, коли менеджерам із продажу потрібно зв'язатися зі своїми потенційними клієнтами і переглянути їх профіль перед плануванням зустрічі. Фахівці можуть просто зайти до CRM-системи, отримати доступ  до деталей і адаптувати свою комунікацію та стратегію відповідно до індивідуальних потреб потенційного клієнта.

Інтеграція з додатковими застосунками

Рекомендуємо переконатися у наявності API та розглянути можливості підключення інших маркетингових інструментів, платіжних систем, програм для відеозвязку та ведення документообігу. І не забудьте запитати у розробків обраного срм-рішення, чи зможуть вони інтегрувати в програму ті сервіси, якими вже звикла користуватися команда.

Важливо враховувати можливість росту вашої компанії, тому розгляньте потенційний функціонал, який стане актуальним у майбутньому.

Наявність мобільної версії програмного забезпечення

У сучасному бізнес-середовищі, де мобільність стала невід'ємною частиною робочого процесу, можливість користуватися CRM зі свого смартфону або планшету є важливим плюсом.

Мобільна версія CRM-системи дозволяє вам легко відстежувати взаємодію з клієнтами навіть поза офісом. Ви можете швидко переглядати і оновлювати дані, відправляти електронні листи, отримувати повідомлення про важливі події та завдання, коли не знаходитесь за комп'ютером.

Ціна

Порівнюючи вартість срм-систем, враховуйте не лише прямі витрати на впровадження програмного забезпечення, але й додаткові кошти на навчання колег, налаштування системи, її обслуговування та підтримку.

Дуже важливо збалансувати вартість системи з її функціональністю та користувацькими можливостями. Дешевша система може не мати всіх необхідних функцій, а це призведе до додаткових витрат на інші рішення. З іншого боку, дорожча система може мати надлишковий функціонал, який вам просто не знадобиться.

Тому, перш ніж обирати СРМ-систему, визначте, які саме функції вам потрібні, і зіставте їх з вартістю пропонованого пакету.

Безпека

CRM-системи повинні мати високий рівень захисту даних, включаючи шифрування, аутентифікацію користувачів, захист від несанкціонованого доступу та зламу. Такі дії гарантують, що клієнтські дані залишаться конфіденційними та захищеними від потенційних загроз.

Крім того, важливо вивчити політику безпеки, яку пропонує CRM-постачальник. Це може включати забезпечення резервного копіювання даних, захист від вірусів, фішингових атак та інших онлайн-загроз.

Звітність та аналітика

Аналітичний інструментарій допоможе вам моніторити ключові показники, розуміти, як добре працює ваша команда, які маркетингові стратегії найбільш ефективні, а які з них потребують вдосконалення.

Автоматизація продажів

Чим більше процесів ми можете автоматизувати за допомогою CRM, тим краще. Завдяки цій функції, менеджери з продажу можуть відслідковувати етапи у воронці продажу, додавати коментарі, призначати завдання, створювати шаблони листів, обмінюватися інформацією один із одним та відстежувати хід обробки кожного ліда.

9 порад для малого бізнесу: що потрібно враховувати при виборі CRM-рішення

Правильно обрана CRM-система полегшить управління базою клієнтів, покращить комунікацію і збільшить продажі. Однак, перед тим як зробити вибір, важливо врахувати ряд ключових аспектів. Дотримуйтесь наступних порад, щоб знайти те саме найкраще рішення:

Визначте, для яких цілей вам потрібна CRM-cистема

Ми не можемо точно сказати вам, яке CRM-рішення підходить саме для вашого малого бізнесу (хоча ми на 99% впевнені, що NetHunt CRM — це те, що треба!). Ви повинні самостійно вирішити це для себе, вивчивши і проаналізувавши процеси, які протікають у вашій компанії. Чому? Тому що те, що працює для однієї організації, може стати повним розчаруванням для іншої.

Більше того, постачальники CRM пропонують все більше і більше нових продуктів, як нішевих, так і більш універсальних. Ви можете легко знайти інструмент, який досконало відповідатиме специфічним потребам вашого бізнесу. Але за однієї умови — якщо у вас є чіткий план дій. Якщо ж ви знехтуєте етапом визначення потреб компанії, то ризикуєте інвестувати в рішення, яке не відповідатиме робочим процесам.

Існує кілька запитань, які допоможуть вам вибрати найбільш підходящу CRM-систему:

 • Чи потрібно вам збільшити потік лідів?
 • Чи помічаєте ви затримки в просуванні угод воронкою продажів?
 • Чи прагнете ви до максимальної організації контактних даних?
 • Чи потрібно вам поліпшити загальну продуктивність команди?
 • Чи потребуєте ви простішого доступуу до інформації про поточні успіхи?

Виділіть обов'язкові функції ідеального CRM-рішення

Коли ви точно знаєте, чого хочете досягти, впровадивши CRM-рішення, ви зможете визначити, які функції для вас є найбільш важливими. Тоді вам слід шукати інструменти, які відповідатимуть вашим запитам і очікуванням.

Але! Не приймайте CRM-систему за чисту монету. Навіть якщо постачальник стверджує, що в ній є всі функції, переконайтеся у цьому самостійно. Найкращий спосіб зробити це — попросити про особисту індивідуальну демонстрацію або спробувати безкоштовну пробну версію продукту.

Складіть перелік усіх команд, які будуть активно використовувати CRM-систему

Приймаючи рішення щодо обов'язкових функцій CRM-рішення, в яке ви готові інвестувати, слід пам'ятати про команди, які будуть його використовувати. Хоча ухвалення остаточного рішення може лежати на плечах керівника, — гірше не стане, якщо ви залучите інших колег до вибору програмного забезпечення. Це не тільки зміцнить відносини між співробітниками компанії та керівниками, але й полегшить впровадження CRM в майбутньому.

Як правильно до цього підійти...

 • Складіть список команд, які будуть використовувати CRM-систему
 • Зберіть їх разом і дайте можливість висловити власні побажання стосовно функціоналу
 • Запропонуйте колегам протестувати різні рішення
 • Оберіть той варіант, який, на думку більшості ваших співробітників, виглядає найбільш простим у впровадженні та корисним у повсякденній роботі.

Плануйте бюджет

Як власник малого бізнесу, ви повинні пам'ятати, що ваш бюджет обмежений. Ви ж не хочете, щоб ваша CRM-система відчутно вдарила по вашій кишені.

Ось кілька хитрощів, які допоможуть вам обрати найкращий інструмент за найнижчою ціною:

 • Переконайтеся, що немає прихованих витрат на ті функції CRM-системи, які ви не плануєте використовувати.
 • Підрахуйте, можливо, буде вигідніше сплачувати за CRM-систему щорічно, а не помісячно.
 • Перевірте наявність спеціальних знижок і купонів
 • Детально вивчіть всі доступні плани, які пропонує постачальник, та оберіть той, який найкраще відповідає вашому типу бізнесу та потребам.
 • Дізнайтеся, чи є спеціальні умови для стартапів, які можуть бути вигідними для вашої компанії.

Перевірте відповідність інструменту вимогам регламенту захисту даних

Дійсно, сьогодні дані — найцінніший актив компаній. Тому цілком природньо, що закони про конфіденційність інформації з кожним роком стають дедалі суворішими, а компанії, які не дотримуються правил, стикаються з санкціями. Ось чому вам потрібно бути особливо обережними з CRM-рішенням, яке ви використовуєте для обробки даних.

Переконайтеся, що CRM-постачальник має досвід саме у вашій галузі

Бути першопрохідцем — круто! Але не тоді, коли мова йде про CRM-системи. Ви не можете дозволити собі укладати угоду про співпрацю з тим постачальником, який не має достатньо досвіду за плечима. Це ризик, на який кразе не йти.

Радимо вам почитати відгуки або ознайомитися з оглядами подібних рішень на спеціальних сайтах, наприклад G2.

Дізнайтеся, чи пропонує постачальник мобільний застосунок

У минулому наявність авторизованого мобільного застосунку була радше приємним бонусом до CRM-системи. Часи змінилися. Сьогодні — це обов'язкова вимога, якій повинна відповідати кожна CRM-система для малого бізнесу.

Завдяки мобільному застосунку, ви можете оперативно відповідати на запити клієнтів навіть поза офісом, координувати роботу вашої команди. Більше не треба відкладати роботу на потім, адже весь потрібний функціонал знаходиться під рукою.

Перевірте рівень клієнтської підтримки

Як малому бізнесу, вам потрібно зосередитися на забезпеченні найкращого клієнтського досвіду, щоб залучити нових клієнтів і мінімізувати відтік вже існуючих. Це можливо лише тоді, коли ваша CRM-система працює безперебійно, а всі проблеми вирішуються оперативно, перш ніж вони завдадуть незворотної шкоди.

На що слід звернути особливу увагу при виборі CRM-рішення, так це на години та канали, коли і де доступна підтримка клієнтів. В ідеалі, знайти постачальника, який пропонує багатоканальну підтримку 24/7.

З’ясуйте, чи сумісна CRM-cистема з поточним програмним забезпеченням

Якою б чудовою не була CRM-система, це все не має якщо ваше поточне програмне забезпечення не сумісне з нею. Так, ви зможете скористатися запропонованим функціоналом, але лише за умови правильного доступу до нього. В іншому випадку, — це марна трата грошей.

NetHunt CRM — ідеальна CRM для малого бізнесу

Враховуючи основні можливості NetHunt CRM, можна впевнено стверджувати, що це програмне забезпечення цілком відповідає статусу ідеальної CRM-системи для малих бізнесів. Підтвердженням того є наступні аргументи:

Наявність різних тарифних планів, що дозволяють обрати оптимальний варіант в залежності від бюджету компанії і підлаштовувати під конкретні потреби бізнесу.

Помісячна оплата у NetHunt CRM
Помісячна оплата 
Щорічна оплата NetHunt CRM
Щорічна оплата NetHunt CRM

Зрозумілий інтерфейс сприяє швидкому освоєнню системи, що особливо важливо для малих бізнесів, які мають обмежений час на навчання.

Зрозумілий інтерфейс у NetHunt CRM

Інтеграція з усіма популярними в Україні месенджерами (Telegram, WhatsApp, Viber, Instagram, Facebook Messenger), яка дозволяє керувати чатами з усіх месенджерів у єдиному вікні, автоматично створювати картки клієнтів із чатів та відповідати на повідомлення прямо з інтерфейсу CRM-системи.

Інтеграції з месенджерами у NetHunt CRM

Інтеграція з сервісами IP-телефонії (Stream Telecom, Binotel, Ringostat), яка дозволяє дзвонити із інтерфейсу NetHunt CRM, оформлювати заявки із дзвінків, приєднувати дзвінки до відповідної картки клієнта у NetHunt CRM.

Дзвінки Ringostat у NetHunt CRM

Інтеграція з Google Workspace (Gmail, Google Контакти, Google Календар, Google Drive), яка дозволяє створювати угоди із вхідних листів, зберігати всю історію листування у картці клієнта, легко додавати документи до записів клієнтів і угод тощо.


Однак, найважливіше, ця CRM забезпечує високий рівень захисту конфіденційної інформації, гарантуючи безпеку даних компанії. NetHunt CRM підтверджує свою репутацію і є надійним партнером для малих підприємств, які прагнуть оптимізувати взаємодію з клієнтами та досягнути більшого успіху.

Замість висновку

Запам'ятайте, що вибір CRM-системи — це інвестиція у майбутнє вашого бізнесу. Тому важливо зосередитися на тих аспектах, які дозволять вашій компанії оптимізувати робочі процеси, підвищити ефективність комунікації з клієнтами та досягти бажаних цілей.

Зміст