speaker speaker

Вебінар

30 липня, 16:00

Як обʼєднати всі бізнес-процеси в одній CRM-системі

Зареєструватись
Всі інтеграції

Інтеграція NetHunt CRM з WhatsApp

Обробляйте заявки клієнтів в WhatsApp ефективніше! Перетворюйте чати в WhatsApp на картки клієнтів в CRM, зберігайте повну історію комунікацій, відповідайте на повідомлення безпосередньо із CRM — із картки клієнта або із вкладки Чати — завдяки прямій інтеграції NetHunt CRM із WhatsApp.

Доступно на тарифах:

Basic
Basic Plus
Business
Business Plus
Advanced
Інтеграція NetHunt CRM з WhatsApp screen 1 Інтеграція NetHunt CRM з WhatsApp screen 2 Інтеграція NetHunt CRM з WhatsApp screen 3 Інтеграція NetHunt CRM з WhatsApp screen 4

Всі WhatsApp-чати з клієнтами в єдиному вікні NetHunt CRM

Не пропускайте жодної вхідної заявки від лідів у WhatsApp

Інтеграція NetHunt CRM з WhatsApp дозволяє підключити особистий профіль WhatsApp, щоб не пропускати жодної заявки від лідів. Всі нові повідомлення автоматично з’являтимуться в CRM.

Створюйте картки клієнтів у CRM із WhatsApp чатів

Перестаньте витрачати час на перенесення інформації про лідів та клієнтів із WhatsApp-чатів в CRM. Завдяки інтеграції NetHunt CRM з WhatsApp, ви зможете створювати картки клієнтів із чатів в декілька кліків — вся доступна інформація підтягнеться до картки автоматично.

Автоматично зберігайте повну історію комунікацій у картці клієнта

Вам не потрібно буде занотовувати кожне отримане та відправлене повідомлення в переписці із лідами та клієнтами в WhatsApp в CRM. Система автоматично зберігатиме всі комунікації у відповідних картках клієнта, щоб ви могли переглянути її у майбутньому.

Відповідайте лідам та клієнтам у WhatsApp прямо із NetHunt CRM

Не витрачайте час на перемикання між вікнами, щоб відповісти на повідомлення від ліда чи клієнта. Завдяки інтеграції NetHunt CRM з WhatsApp ви зможете спілкуватися у WhatsApp, не залишаючи інтерфейс CRM-системи. Відповісти на повідомлення можна через вкладку Чати у NetHunt CRM або безпосередньо із картки клієнта. Інтеграція підтримує різноманітні типи повідомлень — текст, голосові повідомлення, відео та зображення.

LinkedIn

Додавайте нових лідів з Linkedin та заповнюйте всю наявну інформацію про них автоматично.

Читати далі

Gmail

Отримайте доступ до NetHunt CRM безпосередньо зі своєї поштової скриньки. Не потрібно перемикатися між численними вкладками.

Читати далі

Google Contacts

Автоматично додавайте свої Google Контакти у CRM та включайте їх у свій процес продажів.

Читати далі

Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie. Про політику конфіденційності.

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит і скоро зв’яжемося з вами.