speaker speaker

Вебінар

4 червня, 16:00

Ефективна співпраця продажів і маркетингу в CRM

Зареєструватись
Всі інтеграції

Інтеграція NetHunt CRM з Instagram

Інтеграція NetHunt CRM з Instagram дозволяє підвищити ефективність продажів в Instagram та бути впевненим у тому, що жодна заявка не залишиться непоміченою. Створюйте картки клієнтів із чатів, коментарів в Instagram та Stories, відповідайте на запити та зберігайте історію спілкування в єдиному вікні NetHunt CRM.

Доступно на тарифах:

Basic
Basic Plus
Business
Business Plus
Advanced
beautiful girl
Instagram icon

Ефективно керуйте взаємодіями з лідами та клієнтами в Instagram

Завдяки інтеграції NetHunt CRM з Instagram, ваші менеджери з продажу не пропустять жодної заявки від ліда чи клієнта. Всі нові повідомлення, відповіді на Stories та коментарі під постами з’являтимуться у NetHunt CRM в режимі реального часу.

Підключайте стільки профілів, скільки треба

Ваш бізнес не обмежується одним профілем в Instagram? Не проблема! Інтеграція NetHunt CRM з Instagram дозволяє підключати необмежену кількість Instagram-акаунтів до NetHunt CRM та оперативно обробляти заявки, що надходять на кожен з них.

Створюйте картки клієнтів в NetHunt CRM в один клік

Разом із інтеграцією NetHunt CRM з Instagram, ви можете забути про перенесення інформації про лідів та клієнтів з чатів та коментарів в Instagram в CRM-систему. Тепер це можна зробити в декілька кліків — система автоматично підтягне всю публічно доступну інформацію про лідів або клієнтів з їхнього Instagram-профілю.

Відповідайте на запити лідів та клієнтів в Instagram прямо з NetHunt CRM

Перестаньте витрачати час на перехід з одного вікна на інший. Відповідати на повідомлення та коментарі тепер можна прямо з NetHunt CRM — як із вкладки Чати, так і з картки клієнта. Спілкуйтеся так, як зручно вам! Інтеграція підтримує не лише текстові повідомлення, але й голосові повідомлення, відео та зображення!

Зберігайте історію комунікацій в картці клієнта

Із інтеграцією NetHunt CRM з Instagram, спілкування із лідом чи клієнтом буде наче на долоні. Система автоматично підтягує всі повідомлення — вхідні та вихідні — до відповідної картки клієнта, щоб ви могли повернутися до них та швидко їх перечитати, коли в цьому буде потреба.

Діліться чатами із командою

Треба долучити ще одного члена команди до угоди? Не проблема! Ви можете поділитися доступом до історії переписок в Instagram із конкретним лідом чи клієнтом із іншими користувачами робочого простору.

Спробувати безкоштовно

LinkedIn

Додавайте нових лідів з Linkedin та заповнюйте всю наявну інформацію про них автоматично.

Читати далі

Gmail

Отримайте доступ до NetHunt CRM безпосередньо зі своєї поштової скриньки. Не потрібно перемикатися між численними вкладками.

Читати далі

Google Contacts

Автоматично додавайте свої Google Контакти у CRM та включайте їх у свій процес продажів.

Читати далі

Всі інтеграції

Читати далі

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит і скоро зв’яжемося з вами.