speaker speaker

Вебінар

4 червня, 16:00

Ефективна співпраця продажів і маркетингу в CRM

Зареєструватись
Всі інтеграції

Інтеграція NetHunt CRM із Viber

Ведіть переписку із клієнтами, створюйте картки клієнтів із Viber-чатів, зберігайте повну історію комунікацій у месенджері та діліться її деталями із командою із єдиного вікна CRM завдяки прямій інтеграції NetHunt CRM із Viber.

Доступно на тарифах:

Basic
Basic Plus
Business
Business Plus
Advanced
beautiful girl
Viber icon

Створюйте картки клієнта в NetHunt CRM із Viber-чатів

Не витрачайте час на те, щоб перенести інформацію про ліда чи клієнта, що написав вам у Viber, в CRM-систему. Завдяки прямій інтеграції NetHunt CRM із Viber, ви можете зробити це всього у декілька кліків прямо з інтерфейсу NetHunt CRM — система автоматично підтягне всю доступну інформацію про контакт.

Відповідайте на повідомлення в Viber із інтерфейсу NetHunt CRM

Замість того щоб переходити з вікна у вікно, відповідайте на повідомлення в Viber прямо із інтерфейсу NetHunt CRM — або із вкладки Чати, або безпосередньо з картки клієнта. Не обмежуйте себе лише одним типом повідомлень — інтеграція підтримує текстові повідомлення, голосові повідомлення, відео файли та зображення!

Автоматично зберігайте історію переписки у картці в CRM-системі

Будьте впевнені у тому, що всі деталі переписки із лідом чи клієнтом будуть надійно збережені у відповідній картці клієнта в NetHunt CRM. Щойно ви отримаєте чи надішлете Viber-повідомлення (чи то через додаток Viber, чи з інтерфейсу NetHunt CRM), воно з’явиться на вкладці Історія активності у картці клієнта.

Діліться доступом до переписки із командою

Якщо вам необхідно залучити інших членів команди до комунікацій із клієнтом, ви можете поділитися доступом до переписки через бізнес-акаунт Viber у NetHunt CRM.

Спробувати безкоштовно

LinkedIn

Додавайте нових лідів з Linkedin та заповнюйте всю наявну інформацію про них автоматично.

Читати далі

Gmail

Отримайте доступ до NetHunt CRM безпосередньо зі своєї поштової скриньки. Не потрібно перемикатися між численними вкладками.

Читати далі

Google Contacts

Автоматично додавайте свої Google Контакти у CRM та включайте їх у свій процес продажів.

Читати далі

Всі інтеграції

Читати далі

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит і скоро зв’яжемося з вами.