Надійна CRM для великого бізнесу і амбітних компаній

Повний цикл продажів у єдиній CRM-системі. Збирайте заявки, організовуйте клієнтську базу, оптимізуйте робочі процеси, підвищуйте продуктивність команди та продавайте більше разом з NetHunt CRM.

Спробувати безплатно
NetHunt screen
 • screen NetHunt
 • screen NetHunt
 • screen NetHunt
 • screen NetHunt

Нам довіряють:

 • uklon
 • Rozetka Pay
 • Monobank
 • Ensuria
 • HURMA

Лідогенерація

Обʼєднайте всі канали продажу

Інтегруйте всі канали комунікації з клієнтами, такі як сайт, месенджери, соціальні мережі, телефон тощо, щоб швидко реагувати на всі заявки. Всі запити автоматично потрапляють у CRM та розподіляються між співробітниками, що підвищує швидкість відповідей менеджерів та запобігає втраті заявок.

Обʼєднайте всі канали продажу screen

Історія активності

Ведіть облік клієнтів та партнерів

Зберігайте та переглядайте всю інформацію щодо кожного клієнта чи партнера у картці CRM: контакти, історію замовлень, документи, записи дзвінків, коментарі менеджерів тощо. Сегментуйте базу за будь-якими параметрами для детального аналізу.

Ведіть облік клієнтів та партнерів screen

Воронка продажу

Контролюйте кожен етап угоди

Керуйте складними процесами продажів, створюючи окремі воронки для кожного напряму бізнесу. Відстежуйте кожен етап шляху покупця, аналізуйте кількість заявок, отриманих щомісяця, частку успішно закритих угод, час, середній обсяг угод тощо.

Контролюйте кожен етап угоди screen

Автоматизація

Автоматизуйте продажі

Дозвольте вашій команді зосередитися на реалізації ідей та масштабних проєктів, автоматизувавши рутинні процеси. Налаштуйте автоматичне відправлення нагадувань менеджерам, ланцюжків імейлів, оновлення статусів угоди, призначення завдань тощо.

Автоматизуйте продажі screen

Проєкти

Координуйте роботу колег

Призначайте завдання та відстежуйте їх виконання, встановлюйте чіткі дедлайни, щоби фахівці завчасно знали свої обов'язки на день. Плануйте зустрічі з допомогою календаря в Gmail і автоматично пов’язуйте події з картками клієнтів або лідів.

Координуйте роботу колег screen

Управління командою

Оцінюйте продуктивність команди

Визначайте ключові показники ефективності (KPI), щоби мати чітке уявлення про досягнення кожного співробітника та команди в цілому. Аналізуйте обсяги продажів, кількість опрацьованих лідів, час, який вони витратили на укладення угод тощо.

Оцінюйте продуктивність команди screen

Звіти

Прогнозуйте обсяги продажів

Аналізуйте основні джерела залучення лідів та продажів, виявляйте слабкі місця, розраховуйте показник рентабельності маркетингових каналів тощо. Покладайтеся на аналітичні інструменти NetHunt CRM, щоби прогнозувати майбутні обсяги продажів.

Прогнозуйте обсяги продажів screen

Готові інтеграції

Легко підʼєднайте до NetHunt CRM ваші програми, сервіси й застосунки.

Ringostat logo

Більше інтеграцій

Застосунок

CRM у телефоні

Із застосунком NetHunt CRM уся інформація про клієнтів і проєкти завжди буде під рукою.

 • Знаходьте потрібні контакти.
 • Проглядайте попередні домовленості, документи тощо.
 • Створюйте завдання.
mobile screen

Що про нас кажуть
клієнти

Хаскі Менеджмент logo

“Упорядкували базу даних та автоматизували бізнес-процеси”

Завдяки гнучкості системи ми змогли налаштувати повний цикл. Є окремі процеси лідогенерації, продажів, супроводу клієнтів. Дуже допомагає автоматизація CRM, яка нагадує про певні події, створює нові записи, коли виконано умови.

Анна Стеблян

Директор з маркетингу Хаскі Менеджмент

WebPromoExperts logo

“Підвищили ефективність комунікації”

Найбільший плюс — це можливість налаштовувати поля та процеси під конкретні потреби компанії. Приємно здивувала інтеграція з Gmail і чатами із сайту, що значно підвищує ефективність комунікації.

Юлія Ілляшик

СОО WebPromoExperts

Eltrino logo

“Перестали втрачати потенційних клієнтів”

CRM-cистема підкорила нас гнучкістю, швидкістю налаштування, інтеграцією LinkedIn і Gmail, можливістю відстежувати перебіг угод лійкою продажів і будувати точні звіти.

Анна Хаженська

Бізнес-партнер Eltrino

Web-Systems Solutions logo

“Почали ефективніше відстежувати потік потенційних клієнтів із різних каналів”

Користуватися NetHunt CRM одне задоволення — зручно, просто і зрозуміло! А інтеграція з Google Workspace і Gmail — справжня знахідка, обмін повідомленнями й документами відбувається безпосередньо в пошті.

Євген Недєлін

Директор із маркетингу Web-Systems Solutions

100СИСТЕМ logo

“Збільшили обсяг продажів на 30 %”

Нас вразила гнучкість NetHunt CRM, інтеграція з Google Workspace і Gmail. Для нашої компанії це була справжня знахідка, оскільки ми комунікуємо з клієнтами безпосередньо через пошту.

Марина Соболь

Керівник відділу продажів 100СИСТЕМ

Powerglide Elevators logo

“Заощадили 60 робочих годин на місяць”

NetHunt CRM — справжній скарб для автоматизації бізнес-процесів і ефективного менеджменту проєктами. Програмне забезпечення вразило мене доступною ціною, можливістю налаштувань полів, інтеграцією з Gmail, Zapier.

Аллан Фуллертон

Засновник компанії Powerglide Elevators

RozetkaPay logo

“Автоматизували взаємодію між різними підрозділами й налаштували лійку продажів”

Це дає змогу знати, що роблять колеги з інших департаментів, і планувати завдання наперед.

Олексій Миропольський

Комерційний директор RozetkaPay

Переваги NetHunt CRM для
великого бізнесу

icon

Якісна технічна підтримка

NetHunt CRM забезпечує високий рівень технічної підтримки, що дозволяє вирішувати будь-які питання оперативно. Це гарантує безперебійну роботу системи та зменшує час простою, що є критично важливим для великого бізнесу.

icon

Швидка адаптація команди

NetHunt CRM має зрозумілий інтерфейс, що полегшує навчання та адаптацію команди до нової системи. Завдяки інтуїтивно зрозумілому дизайну, співробітники швидко звикають до CRM і починають ефективно використовувати її функціонал у повсякденній роботі.

icon

Гнучкість системи

NetHunt CRM адаптується під процеси та особливості компанії, а не навпаки. Це дозволяє великому бізнесу налаштовувати CRM під свої конкретні потреби без зайвих обмежень. Система підходить під усі процеси компанії – продажі, ведення проєктів, HR-процеси тощо.

icon

Масштабованість

NetHunt CRM легко масштабується разом з ростом вашого бізнесу. Система підтримує збільшення кількості користувачів, даних та процесів без зниження продуктивності. Це робить її ідеальним вибором для компаній, які планують активний розвиток.

awards

Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie. Про політику конфіденційності.

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит і скоро зв’яжемося з вами.