speaker speaker

Вебінар

30 липня, 16:00

Як обʼєднати всі бізнес-процеси в одній CRM-системі

Зареєструватись
Всі інтеграції

Інтеграція NetHunt CRM з FormDesigner

Створюйте вебформи, опитування, калькулятори та інше без необхідності залучення програміста за допомогою інтеграції NetHunt CRM з FormDesigner. Усі дані із форм автоматично передаються в CRM для швидкого опрацювання заявок.

Інтеграція NetHunt CRM з FormDesigner screen 1 Інтеграція NetHunt CRM з FormDesigner screen 2 Інтеграція NetHunt CRM з FormDesigner screen 3

Маєте питання про інтеграцію

Дізнатись більше

Створюйте вебформи будь-якої складності

Завдяки конструктору FormDesigner ви можете створити вебформи на будь-який смак і колір. Це можуть бути опитування, калькулятори чи форми замовлення.

Автоматично передавайте дані в CRM

Ви самі вирішуєте, які дані з форми отримає NetHunt CRM і куди ці дані потраплять. Наприклад, ви можете зробити так, щоби заповнення форми автоматично створювало угоду та прив’язувало до неї контакт або компанію.

Забудьте про дублікати замовлень

Якщо користувач відправить форму з однаковою інформацією декілька разів, NetHunt CRM створить лише один контакт. Це допоможе уникнути дублікатів.

Дізнавайтеся більше про своїх клієнтів

За допомогою форм від FormDesigner, ви можете створити опитування та відправити його вашим користувачам. Їхні відповіді будуть автоматично зберігатися у відповідних полях у картці клієнта.

Telegram

Чатботи та персональні чати

Не губіть жодну комунікацію із клієнтами. Створюйте нові контакти із чатів та пов’язуйте чати із картками клієнтів у CRM.

Читати далі

Instagram

Direct, коментарі та Stories

Просувайте свій бренд в Instagram, а кожне повідомлення у Direct, коментар під дописом, або згадку у Stories перетворюйте на угоду.

Читати далі

Ringostat

Автоматизуйте відділ продажу, зв’язавши CRM та дзвінки. Передавайте необхідні параметри дзвінків у картки клієнтів та аналізуйте їх ефективність.

Читати далі

Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie. Про політику конфіденційності.

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит і скоро зв’яжемося з вами.