Всі інтеграції

Інтеграція NetHunt CRM з телефонією Binotel

Здійснюйте та приймайте дзвінки, не залишаючи NetHunt CRM. Надавайте потрібну інформацію клієнту, переглядаючи історію його покупок під час розмови, тим самим збільшуйте лояльність клієнтів.

Доступно на тарифах:

Basic
Basic Plus
Business
Business Plus
Advanced
Інтеграція NetHunt CRM з телефонією Binotel screen 1 Інтеграція NetHunt CRM з телефонією Binotel screen 2 Інтеграція NetHunt CRM з телефонією Binotel screen 3

Всі дзвінки з Бінотел прямо всередині CRM

Дізнатись більше

Здійснюйте дзвінки із NetHunt CRM

Дзвоніть лідам або клієнтам безпосередньо із картки клієнта у NetHunt CRM. Працюйте більш ефективно, не витрачаючи час на переключення між додатками та ручне введення номерів телефонів.

Створюйте лідів та оформлюйте заявки із дзвінків

Отримали дзвінок від потенційного клієнта? Створіть новий запис у CRM із цього виклику в один клік. Вносіть потрібну інформацію у картку клієнта під час розмови.

Автоматично пов’язуйте дзвінки з карткою у CRM

Зберігайте історію всіх дзвінків із контактом у записі CRM. Ви будете бачити час дзвінка, його тривалість, менеджера, який приймав дзвінок, а також зможете прослухати запис розмови.

Прослуховуйте записи дзвінків

Інтеграція NetHunt CRM із Binotel дозволяє записувати розмови з клієнтами та переслуховувати їх безпосередньо із картки клієнта у CRM. Аналізуйте дзвінки, корегуйте стратегію продажу та навчайте співробітників на основі помилок, допущених під час дзвінків.

LinkedIn

Додавайте нових лідів з Linkedin та заповнюйте всю наявну інформацію про них автоматично.

Читати далі

Gmail

Отримайте доступ до NetHunt CRM безпосередньо зі своєї поштової скриньки. Не потрібно перемикатися між численними вкладками.

Читати далі

Google Contacts

Автоматично додавайте свої Google Контакти у CRM та включайте їх у свій процес продажів.

Читати далі

Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie. Про політику конфіденційності.

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит і скоро зв’яжемося з вами.